Nou espai web

Us donem la benvinguda al nou espai web de l’Escola Primavera. El procés de creació del web ha estat basat en la reflexió i el consens, mantenint la mirada pedagògica i educativa que volem transmetre des de la nostra escola.

Aquest espai, ofereix una visió global del nostre centre. Podeu trobar documentació de centre (per a saber un xic més sobre com treballem), informació sobre l’equip humà que formem l’escola, i, informació d’interés referent a tràmits i/o organització, entre d’altres.

Per a evidències de la vida a l’aula de la nostra escola, la Comissió Digital ha creat l’espai Nodes del centre, on trobareu una mostra de les experiències d’aprenentatge i desenvolupament que tenen lloc al Primavera.

L’antic espai web de l’escola romandrà com a arxiu històric, en el cas de voler consultar alguna publicació antiga, cliqueu al següent enllaç.

A %d bloguers els agrada això: